Odborné a manažerské vzdělávání

Oblast odborného a manažerského vzdělávání rozvíjíme už řadu let, přičemž využíváme vlastní širokou síť vysoce kvalifikovaných lektorů a veškeré technické a logistické zázemí (vlastní školicí centrum). Obsah našich vzdělávacích kurzů vytváříme společně a přímo na míru potřebám našich klientů. Nikomu nenutíme obecné osnovy a informace, které nepotřebuje, ale snažíme se společný čas využít maximálně efektivně. 

Zabýváme se vzděláváním jak v oblasti „tvrdých“ (IT, účetnictví, daně, právo, legislativa, finance, ekonomika, logistika, obchod aj.), tak „měkkých“ dovedností (manažerský rozvoj, vedení lidí, motivace, hodnocení, delegování, komunikace, prezentace, stress management, time management apod.). Pro naše klienty dále realizujeme AC/DC (Assessment/Development Centre), zajišťujeme proces koučování nebo pořádáme teambuildingy. 

Svět a pracovní prostředí se neustále a dynamicky vyvíjí, a proto máme připravené rozsáhle portfolio rekvalifikačních kurzů. Současně jsme autorizovanou společností pro skládání rekvalifikačních zkoušek u vybraných profesí a umíme tedy i zajistit kvalitní přípravu na tyto zkoušky. Díky našim multidisciplinárním schopnostem pak pro naše klienty zajišťujeme financování z dostupných dotačních programů (pomoc se sepsáním žádosti, výběrem relevantních aktivit nebo s odlehčením administrativní zátěže).