O nás

Moore Czech Republic je poradenská, auditní a technologická skupina poskytující služby pro klienty jak ze soukromého, tak i veřejného sektoru. Skupina, která patří ve své oblasti působnosti k největším a nejvýznamnějším hráčům na českém trhu a jejíž hlavní sídlo je v Praze (s pobočkami v Brně, Ostravě, Příbrami, Pardubicích, Mostě, Mladé Boleslavi, Bratislavě a Prešově), je vedena jednateli a společníky Petrem Kymličkou a Radovanem Haukem. Ti zahájili budování skupiny pod značkou Moore od 1. ledna 2020 na bázi původní společnosti BDO Advisory, zaměřené na oblast manažerského a transakčního poradenství, jakož i na vzdělávací a IT aktivity.

Během roku 2020 skupina rozšířila své působení o oblast auditu, daňového poradenství, outsourcingu účetnictví, právních služeb a zařadila se tak mezi několik málo tuzemských firem nabízejících komplexní služby v dané sféře. Na začátku roku 2021 pak byla ustavena nová organizační a partnerská struktura, kde společnost Moore Czech Republic působí jako holder a centrum sdílených služeb a zastřešuje oborově zaměřené dceřiné společnosti, konkrétně Moore Advisory CZ (manažerské a transakční poradenství) s dceřinou společností Moore EU Asia, Moore Audit CZ (auditní služby) s dceřinými společnostmi BENE FACTUM a HZConsult a Moore Accounting CZ (daňové poradenství a outsourcing účetnictví) s dceřinými společnostmi AUDIKON, Moore Outsourcing, UEC a UEC services.

Moore Technology CZ (služby v oblasti informačních technologií) s dceřinými společnostmi Servodata, Care Plus Service, Cyber Security Tech, Energy portfolio management, Enlogit a Moore Technology Slovakia, Moore Academy CZ (odborné a manažerské vzdělávání) s dceřinými společnostmi S-Comp Centre CZ, DataScript, Střední škola Spektrum Mladá Boleslav a Moore Legal CZ (právní služby). Skupina dále rychle roste, a postupně do sebe integruje další služby a aktivity s cílem maximalizovat synergický efekt.

Moore Czech Republic je součástí jedné z největších mezinárodních auditorských
a poradenských sítí Moore Global Network Limited (do září 2019 Moore Stephens International Limited), která zaměstnává po celém světě přes 34 tisíc odborníků ve více než 260 nezávislých firmách a v 110 zemích. Renomovaná síť odborně zaměřených firem se jménem Moore ve svém názvu vznikla již v roce 1907.
Více informací je možné nalézt na adrese www.moore-global.com