Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

O nás

Moore Czech Republic je poradenská, auditní a technologická skupina poskytující služby pro klienty jak ze soukromého, tak i veřejného sektoru. Skupina, která patří ve své oblasti působnosti k největším a nejvýznamnějším hráčům na českém trhu a jejíž hlavní sídlo je v Praze (s pobočkami v Brně, Ostravě, Příbrami, Pardubicích a Bratislavě), je vedena jednateli a společníky Petrem Kymličkou a Radovanem Haukem. Ti zahájili budování skupiny pod značkou Moore od 1. ledna 2020 na bázi původní společnosti BDO Advisory, zaměřené na oblast manažerského a transakčního poradenství, jakož i na vzdělávací a IT aktivity.

Během roku 2020 skupina rozšířila své působení o oblast auditu, daňového poradenství, outsourcigu účetnictví, a právních služeb, a zařadila se tak mezi několik málo tuzemských firem nabízejících komplexní služby v dané sféře. Na začátku roku 2021 pak byla ustavena nová organizační a partnerská struktura, kde společnost Moore Czech Republic působí jako holder a centrum sdílených služeb a zastřešuje oborově zaměřené dceřiné společnosti, konkrétně Moore Advisory CZ (manažerské a transakční poradenství), Moore Audit CZ (auditní služby) s dceřinými společnostmi PAGINA BOHEMIA a ADUKO, Moore Accounting CZ (daňové poradenství a outsourcing účetnictví) s dceřinými společnostmi PAGINA TAX, ESCAPE CONSULT a ESCAPE CONSULT SK, Moore Technology CZ (služby v oblasti informačních technologií) s dceřinými společnostmi Servodata, Mycroft Mind, Care Plus Service, DoxoLogic, Enlogit a Moore Technology Slovakia, Moore Academy CZ (odborné a manažerské vzdělávání) s dceřinými společnostmi S-Comp Centre CZ, DataScript a Moore Legal CZ (právní služby). Skupina dále rychle roste, a postupně do sebe integruje další služby a aktivity s cílem maximalizovat synergický efekt.

Moore Czech Republic je součástí jedné z největších mezinárodních auditorských a poradenských sítí Moore Global Network Limited (do září 2019 Moore Stephens International Limited), která zaměstnává po celém světě přes 30 tisíc odborníků ve více než 260 nezávislých firmách a v 110 zemích. Renomovaná síť odborně zaměřených firem se jménem Moore ve svém názvu vznikla již v roce 1907. Více informací je možné nalézt na adrese www.moore-global.com 

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář. Váš dotaz předáme odpovědné osobě a budeme vás kontaktovat.