O nás

Společnost Moore Czech Republic sídlí v Praze a je vedena jednateli a společníky Petrem Kymličkou a Radovanem Haukem. Ti s sebou pod značku Moore přivedli kromě svých pracovníků z dřívější společnosti BDO Advisory také specializované dceřiné společnosti Servodata, DataScript a S-COMP, které se orientují na poskytování komplexních služeb v oblasti IT a vzdělávání. Anton Colella, generální ředitel Moore Global, uvítal společnost Moore Czech Republic v renomované nadnárodní síti auditorských a poradenských firem těmito slovy:

Jedná se o společnost s velkými ambicemi a prokazatelnými dosavadními výsledky založenými na rychlém růstu. Zaměření na poradenství je atraktivní právě v době, kdy naši klienti čelí komplikovaným problémům a stále více potřebují profesionály, kteří mohou nabídnout ucelená a vysoce odborná řešení. Petr a Radovan vybudovali firmu, která je schopna tyto potřeby plně uspokojit. Jsem přesvědčen, že jejich připojení do globální sítě Moore podpoří naši strategii pro Evropu i mimo ni.“

Moore Czech Republic je součástí jedné z největších mezinárodních sítí nezávislých auditorských a poradenských firem. Moore Global Network Limited (do září 2019 Moore Stephens International Limited) zaměstnává po celém světě přes 30 000 odborníků ve více než 260 nezávislých firmách a 110 zemích. Renomovaná síť odborně zaměřených firem se jménem Moore ve svém názvu vznikla již v roce 1907. Více podrobných informací je možné nalézt na internetové adrese www.moore-global.com.