Volný čas, rekreace a turistický ruch

Odvětví volného času, rekreace a turistického ruchu zahrnuje širokou škálu oborů, jako jsou ubytování, stravovací služby, plánování akcí, tematické akce, dopravní služby a další produkty zaměřené na cestovní ruch a služby. Toto odvětví je vysoce citlivé na hospodářské a konkurenční podmínky na trhu a může mít strmé sezónní výkyvy v průběhu roku.

Společnosti působící v odvětví volného času, rekreace a turistického ruchu musí čelit změnám spotřebitelských trendů, dopadům ekonomických změn, lokálním bezpečnostním hrozbám, ale také velmi silné lokální i globální konkurenci.

V posledních letech se subjekty v tomto sektoru potýkají také se zásadními technologickými změnami, které budou ještě více citelné po odeznění současné pandemické krize.

Tým Moore Czech Republic má ve svých řadách experty z oblasti poskytování agenturních služeb v oblasti turistického ruchu, řízení hotelů a stravovacích zařízení, organizace eventů a dalších volnočasových aktivit, a rovněž z oblasti dopravních služeb a letectví. Najdete u nás také specialisty na rozšiřující se oblast e-commerce cestovního ruchu.

Kolísání směnných kurzů, permanentní tlak na snižování cen, změna regulačních předpisů, nové destinace, bezpečnostní a zdravotní hrozby a technologický pokrok - to vše jsou klíčové problémy, které mají významný dopad na vaše podnikání v oblasti volného času, rekreace a turistického ruchu. Jsme pyšní na to, že vám umíme poskytnout praktické a integrované poradenství v tomto dynamickém sektoru.