Audit Senior/Manager

Brno

Service/Department:

Finance

Sector:

Účetnictví

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • účast při přezkoumání hospodaření územních samosprávných celků,
  • účast při provádění veřejnosprávních kontrol zejména u příspěvkových organizací,
  • účast na auditních zakázkách zejména z oblasti neziskového sektoru,
  • účetní poradenství klientům,
  • po zaučení samostatná práce,
  • pracovní cesty po ČR (většinou jednodenní).

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru,
  • zkušenost s účetnictvím neziskového sektoru!!!! (obcí, příspěvkových organizací, spolků, nadací, …) značnou výhodou,
  • oprávnění daňového poradce výhodou,
  • zkušenosti z oblasti dotací výhodou,
  • jazyky: Čeština (Výborná) Angličtina či jiný světový jazyk výhodou,
  • minimálně střední znalost MS Office (Word, Excel),
  • řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil výhodou.

Nabízíme:

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostřední
  • mladý přátelský kolektiv