Finanční účetní

Praha, Brno

Service/Department:

Finance

Typ pracovního poměru:

Full time

Popis pracovní pozice:

Pro naši společnost, která se zabývá vedením účetnictví a daňovým poradenstvím, hledáme vhodné uchazeče na pozici - Finanční účetní. Zaměstnance hledáme do pobočky v Praze a také do Brna.

Pracovní náplň:

  • vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy (mimo mezd)
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • úzká spolupráce s klienty
  • komunikace s úřady v záležitostech našich klientů

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • komplexní orientaci v účetní a daňové problematice
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • vynikající znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu a chuť učit se novým věcem
  • orientace v účetním systému POHODA, znalost AJ a řidičský průkaz skupiny B výhodou

Co nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního rozvoje
  • firemní benefity – mobilní telefon, stravenky, občerstvení na pracovišti, kurzy angličtiny, vzdělávací kurzy, teambuildingové aktivity, příspěvek na životní/penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou/sport/kulturu/volný čas, možnost částečného home office