Novým partnerem poradenské skupiny Moore Czech Republic se stává Martin Buranský

Poradenská skupina Moore Czech Republic posiluje od začátku února své vedení. Martin Buranský (54) se připojuje k týmu partnerů a nastupuje do dceřiné společnosti Moore Advisory CZ, kde bude zodpovědný za oblast manažerského poradenství.

V nové roli Martin Buranský povede tým zkušených konzultantů, kteří se specializují zejména na strategické řízení, optimalizaci procesů, nastavení systémů řízení a organizace či na snižování nákladů. Martin se bude též podílet na strategickém rozvoji manažerského poradenství a na jeho propojení s dalšími oblastmi působení skupiny Moore Czech Republic. „Jsem velice rád, že jsem se stal členem skupiny Moore Czech Republic, která roste na trhu nebývalým tempem. Nová role mi umožní zúročit zkušenosti z management consultingu, finančního řízení a práce s investory, a přinést tak týmu Moore nové impulzy pro další růst. Věřím, že společně posuneme manažerské poradenství nejen do nových sektorů, jako jsou energetika a bankovnictví, ale oslovíme i novou skupinu zákazníků, kteří ocení výjimečnost Moore služeb, v nichž se pojí znalosti s praktickou zkušeností,“ přibližuje svou novou roli Martin Buranský.

Martin Buranský je expertem na finanční řízení, má mnohaleté zkušenosti z vedoucích pozic ve společnostech ČSOB, CITIC a Deloitte, kde do loňského roku působil na pozici Chief Financial Officer pro auditní část skupiny. „Martin Buranský přichází do Moore Advisory CZ jako zkušený odborník, který zná poradenský byznys a umí skvěle najít společnou řeč se zákazníky i se svým týmem. Věříme, že jeho příchod do skupiny Moore Czech Republic nám umožní rychlejší růst ve sféře manažerského poradenství. Současně se Martin zapojí do vzájemného propojování služeb v rámci skupiny, kde využije hluboké znalosti finančního řízení, ale také obecný manažerský rozhled či zkušenosti v oblasti vzdělávání,“ komentuje posílení týmu spoluzakladatel skupiny Moore Czech Republic Radovan Hauk.

Martin Buranský se angažuje také v neziskovém sektoru, působí v Asociaci rodinných firem, na Prvním obnoveném reálném gymnáziu (PORG) je členem správní rady.
Oblasti manažerského poradenství se do současné doby věnovali zejména partneři Radovan Hauk a Marcela Hrdá, kteří se budou nadále více zaměřovat na rozvoj skupiny Moore Czech Republic jako celku.