Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

SKUPINA MOORE CZECH REPUBLIC POSILUJE V OBLASTI AUDITU, KOUPILA SPOLEČNOST ADUKO

SKUPINA MOORE CZECH REPUBLIC POSILUJE V OBLASTI AUDITU, KOUPILA SPOLEČNOST ADUKO

Radim Darebník

Akvizicí další české firmy posiluje skupina Moore Czech Republic poskytování služeb v oblasti statutárních auditů i dalších auditních služeb. „Pro akvizici jsme se rozhodli především kvůli zkušenostem a velké flexibilitě celého týmu ADUKO. Současně pokračujeme v naší strategii být naším klientům blíž a rozšiřovat naše působení nejenom oborově, ale i geograficky. Akvizicí této nové společnosti rozšiřujeme naši přítomnost v lokalitě východních Čech,“ uvádí Petr Kymlička, partner skupiny Moore Czech Republic.

Posílení pozice ve východních Čechách

Společnost přecházející pod české zastoupení skupiny Moore disponuje zkušenými auditními odborníky. Mezi stávající klienty patří právnické osoby – akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným a družstva, dále pak státní podniky a příspěvkové organizace. „Jsem velmi potěšen, že se nám daří plnit naše strategické rozvojové cíle. Rád bych naši auditní společnost Moore Audit CZ viděl v dohledné době mezi top 10 auditními společnostmi v České republice. Rozrůstáme se jak vlastní cestou, tak i hledáním vhodných akvizic menších auditních společností. Jejich velkou výhodou je geografické rozmístění i kvalifikovaní a zkušení specialisté, kteří znají lokální trh,“ uzavírá Erik Ďurkáň, ředitel Moore Audit CZ.

Společnost Moore Audit CZ má v současné době zhruba 30 auditních odborníků a regionální zastoupení v Praze, Brně, Příbrami a nově v Pardubicích.