International Desk

Největším rizikem transakcí není jazyková bariéra, ale nízká míra znalostí a pochopení odlišností podnikatelských a obchodních zvyklostí v dané zemi. Proto je důležité mít podporu partnera, který pomůže sladit očekávání obou stran a zajistí mezi nimi pochopení jejich požadavků.

V Moore Czech Republic si uvědomujeme specifika lokálních trhů, které nabízejí mnoho příležitostí pro navázání spolupráce s podnikateli ze střední a východní Evropy. Proto u nás působí rodilí experti, kteří perfektně znají poměry své rodné země. 

Jsme specialisté na oblast Asie. Naši experti z Japonska, Číny a Jižní Koreje, kteří působí v Moore Czech Republic, jsou připraveni klientům poskytnout maximální podporu pro úspěšné podnikání v této části světa nebo zajistit, že asijské společnosti budou úspěšné investovat v Evropě. 

Vedle standardní podpory v transakční oblasti jsme schopni zajistit celou škálu postransakčních a podpůrných služeb, např. vedení účetnictví a mzdové agendy, zajištění investičních pobídek, daňové a právní poradenství, oceňování, business a management consulting, HR poradenství, GDPR agendu, audit, víza a další poradenské služby.