Telekomunikace a IT

Telekomunikační sektor je tvořen společnostmi, které umožňují komunikaci v globálním měřítku, ať už prostřednictvím telefonu nebo internetu, prostřednictvím rádiových vln nebo kabelů, nebo bezdrátově. Telekomunikační sektor dnes získává nový rozměr, protože na scénu se dostávají úplně nové formy přenosu.

Informační technologie zaznamenaly v posledních letech zásadní posun. Na trhu se objevují cloudová i mobilní řešení, která vyžadují nové přístupy k řešení problémů, dochází k intenzivnímu propojování aplikačních a portálových řešení s průmyslovými a dopravními celky, na scénu vstoupila robotizace, matematické modelování a umělá inteligence.

V Moore Czech Republic rozumíme specifickým výzvám, před něž jsou IT a telekomunikační společnosti postaveny v jednotlivých fázích svého vývoje. V našem týmu jsou experti se specializací na telekomunikační trh a informační technologie, kteří se těmto odvětvím věnují do hloubky. Jako jedna zmála poradenských skupin máme i rozsáhlou technologickou podskupinu, která poskytuje ICT služby, věnuje se vývoji a uplatnění matematických modelů a zpracování dat v energetice a průmyslu a rozvíjí a provozuje asistivní technologie.

Dokážeme pro vás sestavit strategie a pomoci navrhnout a vybudovat produkty a služby, které vám pomohou oslovit širší portfolio zákazníků. Naši odborníci najdou řešení pro výnosovou i nákladovou stránku vašeho podnikání v souvislosti s celosvětovými trendy (digitalizace obsahu, nové platformy pro výrobu a šíření obsahu, konsolidace trhů) i aktuálními lokálními nastaveními a vazbami v rámci regionu střední a východní Evropy. Postavíme pro vás na míru HW a SW celky, propojíme vaše podnikání s 21. stoletím.